10 Aralık 2011

Her İnsan Bi Kayıp mıdır?

+ Merhaba salak dünya!
- Sana da merhaba canım.

.. İnsanlar hep kaybetmek zorunda mıdır?  Herkesi, herşeyi. Kazanmak varken neden kaybetmek? O'nu kaybetmek.. Onları kaybetmek. Sevdiğin kişiyi kaybetmek.. Sevdiğin kişileri kaybetmek! Her kaybettiğinin ardından bir başka insanı kazanmak, yine yine yine.. Sonsuzluğun en dibine gidecek kadar kaybetmek. İnsanlara neden bu kadar sevgi gösteririz? Hiç anlamam doğrusu. Onlar bize bu kadar sevgi göstermezken. ''Herşey sevgiden ibaret değil!'' gerçekten öyle mi? O'nun dediği buydu..Onların dedikleri buydu.. En yakın arkadaşlarına ne yapıyorsun ki hayatını karartmak için uğraşıyorlar.. Çok mu seviyorsun onları. Hemde sen onların hayatını karartmak istemezken.. Peki ya aşkta neden kaybederiz? O'nu neden kaybederiz. O'nları neden kaybederiz. Bi yerde bi eksik birşey var kesin! Bir yerde bi yanlışlık var.

+ Onların beni sapıkca takip etmelerine dayanamıyorum salak dünya!
- Dayanmalısın, onlar seni sapıkca takip ettiklerinde daha çok sevecekler.. Ama sen bilmeyeceksin.

http://fizy.com/tr#s/3wl5xi -  Eskilerden kalma bir sayfaydın, sararmıştın..
Biraz karalanmış, üzerinde yalnızlığından kalma iki damla yaştın .. Ağlamışsın! Ağlamışım! Çok ağlamışız!
Bakınca geçmişe..Gidişin, zaman yok!
Yüreğim paramparça..İçimde, bitmeyen bir acı kanıyor da..
Akmıyor, bitmiyor, tarifsiz ve yalancı!
Bu kadar, hayatta son bir şans daha yok
..

+ Yalan söylüyorsun dünya! Kocaman onlar gibi bir ''yalan'' söylüyorsun.. Ne onlar geri dönecek. Ne onlar beni tekrardan sevecek ...

 '' Kaybeden farkında mıdır ki! Kaybettiklerinin.. Bir kayıp mıdır kaybedileni, kaybetmek.

“Hadi gel, hayatı anlayalım ve anlatalım." dedin. Çok konuştuk bu konuda, çok... Hem her duygunun tarifini almak istedin hem de hepsi hakkında, bildiğin ne varsa bana vermek. Seninle konuştukça, kendime dair son derece basit ama yine de hiç üzerinde durmadığım bir şeyler olduğunu görmek beni nasıl da şaşırtıyordu.

+ Acı konusunda çok konakladık dünya! Çok kaybettik.. Ve yine her insanın bizi kaybettiği gibi biz de onları kaybedeceğiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder